Ubytování na Podbanském ve Vysokých Tatrách

Kde se chata nachází

Chata se nachází ve Vysokých Tatrách v oblasti Podbanské, přibližně 18 km od turistického střediska Štrbské pleso a 5 km od známého Muzea liptovské dědiny v obci Přibylina.
Jestli si potřebujete oddechnout, vydat se na turistiku anebo za lyžováním, jste na správném místě. Chata se nacházi asi 100 m od hlavní cesty na Štrbské pleso, takže ubytování je k dispozicí celý rok - jak v létě, tak i v zimě. Chata je obklopena smrkovým lesem, který nabízí možnosti nejen procházek, ale také sběru lesních plodů. V blízkosti se nachází část Kokavský most, kde najdete malý obchod s potravinami a bufet, kde je možné posedět a odpočinout.

Chata na Podbanském ve Vysokých Tatrách - léto Chata na Podbanském ve Vysokých Tatrách - zima

Popis ubytování

Ubytování je vhodné pro 6 osob (k dispozici je i dětská postýlka). Celá chata je k dispozici vždy jenom jedné skupině osob, takže klid a soukromí je zajištěno. Pobyty na chatě jsou možné celoročně, nejen v létě, ale i v zimě. Ubytování je vždy možné po 14 hodině, odjezd hostů dle dohody, obyčejně v 10 hodin. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování a spálna Ubytování a spálna Ubytování a spálna Ubytování a spálna

Vybavení chaty

V chatě jsou k dispozici následující prostory. Hlavní částí je obývací pokoj s krbem a televizí. Krb slouží k topení celé chaty v zimě. Obývací pokoj slouží pro oddych a zároveň jako jídelna. S obývacím pokojem sousedí kuchyň.
V kuchyni je k dispozici elektrický sporák, mikrovlnka a vybavení, potřebné pro přípravu jídla a stolování.

Na poschodí se nachází dvě ložnice.
V první ložnici, orientované na jih, jsou čtyři lůžka a jedna přistýlka. Z téhle místnosti je krásný výhled do okolí cez balkonové okno.
V druhé ložnici, orientované na sever, jsou tři lůžka - jedna manželská a jedna normální postel. Z této ložnice je výhled na Křiváň a kopce Vysokých Tater.

Společenská místnost s krbem a TV Společenská místnost s krbem a TV Koupelna a WC Kuchyň

Vnější posezení

K dispozici je také vnější posezení, ke kterému patří krytý přístřešek pro případ špatného počasí. Při něm je ohniště, na kterém si můžete připraviť nejen guláš, ale také různé speciality na grilu.

Přístřešek a vnější posezení u chaty Vaření guláše u chaty

Rezervace ubytování


Rezervovat ubytování a zasílat dotazy ohledně ubytování můžete pomocí nasledujících kontaktů:

podbanske@podbanske.cz
+421 904 569 557


Rezervace ubytování
Od:
Do:
Počet osob:
Jméno:
Email:
Telefon:
Poznámka:


GPS: N 49.123610, E 19.874780


Další možnosti: ubytování na Štrbském Plese.